Oferta

PERFECT SOCCER

Tu zaczyna się football...

PERFECT SOCCER ACADEMY - Szkolenie Stacjonarne Dzieci i Młodzieży piłki nożnej.

PERFECT SOCCER PLAYER - Trening Indywidualny Zawodników, którzy zakochali się w piłce nożnej.

PERFECT SOCCER CAMP - Obozy Stacjonarne oraz Wyjazdowe.

Zapraszamy wszytskie Dzieci od 5 roku życia.

ZAPISY:

Zadzwoń (tel. 730 077 784) lub Napisz ,,Pierwszy Trening + Imię Zawodnika + Rok urodzenia" (biuro@perfectsoccer.pl)

*Pierwszy Trening GRATIS

ZAPRASZAMY

SKLEP PERFECT SOCCER --> Kliknij TUTAJ

REGULAMIN PERFECT SOCCER --> Kliknij TUTAJ

DRUK REZYGNACJI PERFECT SOCCER --> Kliknij TUTAJ

 

Numer Rachunku

PERFECT SOCCER

SANTANDER: 31 1090 1753 0000 0001 3262 8799

 

Trenerzy
Łukasz
Budryk

Trener Roczników 2003/2004 (kontakt 602 675 740) Łukasz Budryk – Trener oraz założyciel Akademii Piłkarskiej Radość. Pasja i zamiłowanie do Piłki Nożnej towarzyszy mu od najmłodszych lat, nieprzerwanie kontynuuje przygodę z piłką nożną, zarówno od strony merytorycznej jak i praktycznej. Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, nieprzestający się doskonalić poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Trener z dyplomem UEFA A - potwierdzony przez PZPN. Charakteryzuje się w świecie Trenerskim spokojem i opanowaniem. Przez młodych Zawodników wskazywany jako największy motywator. Rodzice i Opiekunowie Zawodników cenią go za rzetelną prace i wysoki poziom organizacji. Społeczność lokalna w 2014 roku za sprawą Stowarzyszenia Inicjatywy dla Wawra wyróżniła i nagrodziła Trenera Łukasza nagrodą ,,Wawerczyka Roku 2014" za wzorową pracę pedagogiczną wśród dzieci i młodzieży.

Karol
Bataszow

Trener Roczników 2009/2010 (kontakt 509 138 749). Karol Bataszow - Trener z licencją Grassroots C oraz Corver Coaching. Pasjonat piłki nożnej, który zaraża pozytywnym podejściem oraz zaszczepia u najmłodszych zawodników chęć uprawiania futbolu.

Monika
Trenda

Trenerka Roczników 2011/2012 (kontakt 791 300 803). Monika Trenda - Trener II klasy Piłki Nożnej, Absolwentka AWF w Warszawie. Empatyczna i zawsze uśmiechnięta, zaszczepia u najmłodszych zawodników radość z ruchu i miłość do piłki nożnej.

Katarzyna
Jurkowska

Katarzyna Jurkowska - Manager ds. Marketingu Sportowego. Absolwentka SGH kierunek Finanse. Marketing Sportowy ukończyła w Polskiej Akademii Sportu. Uczestniczka wielu konferencji, szkoleń i webinarium o tematyce sportu, piłki nożnej. Przygodę z social media i marketingiem zdobyła w Harvard Business Review Polska, Franklin Covey Polska oraz Francuskim Instytutem Gospodarki Polska.

Krzysztof
Flis

Trener Asystent w rocznikach Skrzat/Żak

Dominik
Pusek

Trener Bramkarzy